مخابرات ما
خبرگزاری مخابرات ما

پاتوق ما پیشکسوتان و بازنشستگان

975870cookie-checkپاتوق ما پیشکسوتان و بازنشستگان
19,165 نظرات
 1. ناشناس می گوید

  با عرض سلام. بازنشستگان ۱۳۹۵ هنوز سکه های بازنشستگیمان وجشن پایان خدمت را دریافت نکرده ایم. لطفا پیگیری نمایید. از بازنشستگان شرکت مخابرات استان تهران پس لطفا پیگیری فرمایید
  بازنشستگان شرکت مخابرات آذربایجان شرقی در سال۱۳۹۶ بازنشسته شده اند حدود نیمه سال ۱۳۹۷ سکه پاپان خدمت خودشان را دریافت کردند. ولی اما متأسفانه بازنشستگان شرکت مخابرات استان تهران در سال ۱۳۹۵ بازنشسته شده اند و تاکنون سکه پایان خدمت خودشان دریافت کردند.
  و این در حالی است که آیین‌نامه شرکت مخابرات ایران در سراسر کشور برای همه کارکنان رسمی مخابرات یکسان بوده است.

 2. ناشناس می گوید

  مجید سلطانی مدیرعامل شرکت مخابرات ایران به همراه مسئولین، عید سعید قربان سال ها ۱۴۰۰، ۱۴۰۱، ۱۴۰۲ و ۱۴۰۳ برای همه بازنشستگان شرکت مخابرات در سراسر کشور مشکل ایجاد کرده است و هم اهانت و خیانت کرده است و بن خوار بار واریز نکردن.
  و دولت، مسئولان و نمایندگان مجلس وغیره فقط سکوت اختیار کرده اند.

 3. ناشناس می گوید

  شرم آور و تاسف بار است که در این مدت ۳۱ ماه دکتر محمودزاده رئیس هیئت مدیره شرکت مخابرات ایران هیچ کاری و اقدامی برای حل مشکلات بازنشستگان مخابرات منطقه تهران نکرده است چرا؟
  شرم آور و تاسف بار است که در این مدت ۳۱ ماه مهندس سلطانی مدیرعامل شرکت مخابرات ایران هیچ کاری و اقدامی برای حل مشکلات بازنشستگان مخابرات منطقه تهران نکرده است چرا؟
  شرم آور و تاسف بار است که در این مدت ۳۱ ماه مهندس ملک جعفریان مدیر مخابرات منطقه تهران هیچ کاری و اقدامی برای حل مشکلات بازنشستگان مخابرات منطقه تهران نکرده است چرا؟

 4. ناشناس می گوید

  همه مسئولین را واگذار میکنیم به خداوند عادل..مسیولینی که بازنشستگان و خانواده بزرگ مخابرات را به بازی گرفتنند…و هرحرفی زدند فقط دروغ محض بود.. …امروز فقیر ترین بازنشسته بازنشستگان مخابرات هست زیرا رفاهیات و خواربار آنها از طرف مسیولین بی کفایت دراین اوضاع تورم وحشتناک غصب شده ..و پرداخت نشده..تا کی میخواهید ادامه بدهید.این شما هستید که باعث دلسردی ما قشر بازنشستگان می شوید ..چرا دولت ..مجلس.مسئولین نظام می بینند که حق ما بازنشستگان پرداخت نمیشود..و هیچ کاری نمی کنند..وفردا توقع دارند که ما درانتخابات شرکت کنیم..نظام جمهوری اسلامی نظام برادری برابری و مساوی است باید با ظالمین برخورد کنند..چرا تجمع بازنشستگان را می بینند اما پیش خود فکر نمیکنند که اینها چه دردی دارند…ما بازنشستگان می خواهیم مشکل بازنشستگان مخابرات را که باعث و بانیش مدیرعامل مخابرات اقای مجید سلطانی هست .رسیدگی کنند و حق بازنشستگان را به انها برگردانند…

 5. مخابرات یکی از ضعیف ترین شرکت‌های ایران شده است می گوید

  مخابرات یکی از ضعیف ترین شرکت‌های ایران شده است

 6. ناشناس می گوید

  بازنشستگان شرکت مخابرات آذربایجان شرقی در سال۹۶ بازنشسته شده اند حدود نیمه سال ۹۷ سکه پاپان خدمت خودشان را دریافت کردند. ولی اما متأسفانه بازنشستگان شرکت مخابرات استان تهران در سال ۹۵ بازنشسته شده اند و تاکنون سکه پایان خدمت خودشان دریافت کردند.
  و این در حالی است که آیین‌نامه شرکت مخابرات ایران در سراسر کشور برای همه کارکنان رسمی مخابرات یکسان بوده است.

 7. ناشناس می گوید

  ۱۴:۱۷۲۷ خرداد ۱۴۰۳
  سوال اینجاست اگر مخابرات مشکل بودجه دارد پس چرا مخابرات هر سال به کارکنان رسمی ۲ ماه عیدی می دهد و این در حالی است که مخابرات از دی ماه سال ۱۴۰۰ تاکنون به بهانه مشکل بودجه خواروبار و سایر رفاهیات بازنشستگان مخابرات را به طور کامل پرداخت نکرده است و هنوز هم به طور کامل نمی کند چرا؟
  بن خواربار شاغلین رسمی و بازنشستگان در سال ۱۴۰۳ماهیانه مبلغ ۳۹۶۰۰۰۰تومان است چرا مخابرات بن خواربار را هنوز بر اساس سال ۱۴۰۰مبلغ ۱۴۰۰۰۰۰تومان محاسبه میکند .

 8. ناشناس می گوید

  ۱۶:۲۰۲۷ خرداد ۱۴۰۳
  بیش از ۳۱ ماه است که بازنشستگان شرکت مخابرات در سراسر کشور هر هفت اعتراض می کنند ولی اما متأسفانه تاکنون هیچ کسی هم در شرکت مخابرات و هم کشور به اصطلاح اسلامی پاسخگو و جوابگو نیست و تاکنون هم نبوده است چرا؟
  به گزارش خبرنگار ایلنا، شماری از بازنشستگان مخابرات ایران، امروز، دوشنبه، ۱۶ بهمن ماه، در تهران، خوزستان، اردبیل، کرمان، گیلان، هرمزگان، کردستان، مرکزی و آذربایجان شرقی تجمع کردند.

  این بازنشستگان به بی‌توجهی سهامداران عمده و مدیران مخابرات به آیین نامه ۸۹، بروز نشدن کمک هزینه‌های رفاهی در سالهای ۱۴۰۱و۱۴۰۲، افزایش کسور بیمه تکمیلی درمان از۲۰٪ به۵۰٪، عدم تسویه بیمه معلم، عدم اجرای تبصره ۱ ماده ۲۱ قانون مدیریت خدمات کشوری و تبصره ۲ ماده ۳۱ سیاستهای کلی اصل ۴۴ قانون اساسی در خصوص بازنشستگان بعد از خصوصی سازی، عدم پرداخت مطالبات سالهای گذشته به نرخ روز و برخی مشکلات دیگر، معترض هستند.

 9. ناشناس می گوید

  آقای مدیر عامل مخابرات جناب سلطانی
  خرداد ماه ۱۴۰۳ تمام شد پس تفاوت افزایش بن خواربار و سایر رفاهیات بازنشستگان را کی واریز میکنید ؟ لطفا اگر نمیتوانید از سمت مدیر عاملی کنار بکشید شاید دیگران بتوانند از عهده این کار بر بیایند ودعای خیر بازنشستگان بدرقه راهت باشد !!!!!!!!!

 10. ناشناس می گوید

  شماری از بازنشستگان مخابرات ایران در اعتراض به‌ عدم توجه به مطالباتشان تجمع کردند.

  به گزارش خبرنگار ایلنا، شماری از بازنشستگان مخابرات ایران، امروز دوشنبه ۲۱ خردادماه، به روال هفته‌های قبل در اعتراض به‌ عدم توجه به مطالباتشان تجمع کردند.

  این بازنشستگان در استان‌های آذربایجان شرقی، تهران، کردستان، خوزستان و هرمزگان تجمع کردند.

  اجرای کاملِ آیین‌نامه استخدامی پرسنلی ۸۹، اجرای عادلانه‌ی همسان‌سازی حقوق، اجرای تبصره ۱ ماده ۲۱ قانون خدمات کشوری و تبصره ۲ ماده ۳۳ سیاستهای کلی اصل ۴۴ قانون اساسی و رفع مشکلاتِ مربوط به بیمه تکمیلی از مهم‌ترین خواسته‌های این بازنشستگان است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

The maximum upload file size: 64 مگابایت. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop files here