مخابرات ما
خبرگزاری مخابرات ما

پاتوق ما – ویژه گفتگوی بازنشستگان

16,747 نظرات
 1. منتظر مهدی می گوید

  با سلام از عجایب روزگار فیش خواربار خود را رؤیت می کردم دیدم هزینه بیمارستانی کسر میشود !!!!!در صورتی که بنده خود درسال ۱۴۰۰ هزینه بیمارستان پرداخت کرده ام ومدارک جهت دریافت به مخابرات دادم که تا کنون هیچ مبلغی دریافت نکرده ام ولی باکمال تعجب هزینه بیمارستانی ازم کم می شود. این دیگه کمالات مخابرات خداوند شر از سرمان کم کند انشاءالله….

 2. ناشناس می گوید

  حرف بس است خجالت بکشید

 3. علی جان می گوید

  جناب آرشیان ،سردبیر جان
  نمیدانم شکایت به چه کسی ببرم ،ما که جز شما هیچکسی را نداریم ،امروز ما را به اداره مخابرات خراسان رضوی راه ندادند ،گفتند حق ندارید هیچ جا بروید نه رفاه ،نه کانون ،نه سالن ورزشی ،نه اعتراض و…….این درد را به کجا ببریم ،این توهین و سر شکستگی چیست ؟ مگر ما جز حق خود مگر چیز دیگه ای طلب کردیم ؟؟؟ من از بازنشستگان ۱۴۰۱ هستم ،با بدقولی و دروغ روبرو شدیم خب حق ما را بدهید ما با داره مرکزی و شما کاری نداریم ،جناب آرشیان خواهشا شما یه کاری بکنید ،ببینید صادر کننده این دستور ظالمانه کیست ،آیا واقعا شرم نمیکنند که مانع ورود همکاران بازنشسته به اداره مرکزی میشوند ،مگر این صندلی و مقامها چقدر ارزش دارد ،ما همه یک روز همکار بودیم ،این رسمش نیست ،امروز واقعا شرمسار شدم از اینکه اینهمه سال در این شرکت خدمت کردم و اینگونه با من برخورد شد ،از شما برادر گرامی خواهشمندم حتما پیگیری فرمایید .

  1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   علی جان من
   عزیز دل من
   حتما منو می شناسی و سالها از نزدیک یا دور با من کار کردی. میدونی دروغ توی ذاتم نیست
   باور کنید حراست بخاطر امنیت خودتون جلوی تجمع رو گرفته. از دو هفته پیش اخطار قطعی از ارگانهای دیگه رسیده که هر کسی از بازنشسته های مخابرات تجمع کنه بدون تعارف جمع می کنن می برن
   با نماینده هاتون تماس بگیرید تا بدونید حقیقت رو میگم.
   اونا هفته قبل این توصیه رو گوش نکردن و ….
   باور کنید بهتره چند هفته تجمع نداشته باشید تا این روزها بگذره

 4. اهوازی می گوید

  برنامشون قطع خواربار ورفاهیات
  … میگه آیین نامه است قانون نیست

 5. اهوازی می گوید

  مدیر عامل شرکت مخابرات ایران گفت: دولت تدبیر و امید علاوه بر اینکه جلوی درآمدهای مخابرات را گرفت، طرحی با عنوان هم‌کدسازی را هم ابلاغ کرد. قبلا در استان تهران اگر می‌خواستید با فیروزکوه تماس بگیرید باید کد می‌گرفتید، به این ترتیب باید هزینه بیشتری پرداخت می‌کردید چرا که تماس بین شهری بود. پس از هم‌کدسازی در استان تهران دیگر نیازی به گرفتن کد نبود و شما می‌توانستید با شهر های یک استان بدون تعرفه اضافه تماس برقرار کنید.

  وی با اشاره به اینکه این تغییرات برای تمام مکالماتی است که در درون تمام شهرهای استانها صورت گرفته است، افزود: این تغییرات سبب ایجاد هزینه‌های زیادی برای شرکت مخابرات ایران شد و علیرغم اینکه مطابق قانون بودجه سال ۱۳۸۶ و همچنین با توجه به قانون اصل ۴۴ دولت مکلف به جبران این کاهش درآمد و هزینه‌های قیمت‌گذاری دستوری بود، ولی جبران نشد.

  سلطانی این عملکرد وزارت ارتباطات را موجب زیان ۸ هزار میلیارد تومانی شرکت مخابرات ایران عنوان کرد و گفت: این رقم با در نظر گرفته هزینه‌هایی است که تا امروز به شرکت مخابرات ایران تحمیل شده است.

  *برداشت ۱۳۰هزار میلیارد تومانی دولت از جیب مخابرات

  وی افزود: تمام این ضربات دولت قبل به پیکره صنعت و شرکت مخابرات درحالی است که از زمان خصوصی شدن مخابرات، تنها کسی که سود برده، دولت بوده است. بدون لحاظ هزینه‌های پرسنلی کارمندانی که از دولت جدا شدند، ۶۵ هزار میلیارد تومان دولت از شرکت مخابرات پول گرفته است که با هزینه‌های پرسنلی این عدد به ۱۳۰ هزار میلیارد تومان می‌رسد. زمانی که این شرکت خصوصی شد کلیه حقوق ۳۳ هزار نفر پرسنل آن از بودجه سالیانه به شرکت مخابرات منتقل شد.

  سلطانی با اشاره به اینکه در کنار آن پرداخت امتیازات ویژه به بازنشستگان نیز برعهده شرکت مخابرات قرار گرفت، افزود: شرایط بازنشستگان شرکت مخابرات با همه بازنشستگان شرکت‌های واگذار شده دولتی متفاوت است. مخابرات حتی پس از واگذاری، رفاهیاتی که معمولا برای کارمندان دولت پس از بازنشستگی قطع می‌شود، را قطع نکرده و پرداخت آن ادامه پیدا کرد. این مسئله مبنای قانونی ندارد بلکه بر اساس آیین‌نامه داخلی شرکت انجام می شود.

 6. اهواز می گوید

  سلطانی با اشاره به اینکه در کنار آن پرداخت امتیازات ویژه به بازنشستگان نیز برعهده شرکت مخابرات قرار گرفت، افزود: شرایط بازنشستگان شرکت مخابرات با همه بازنشستگان شرکت‌های واگذار شده دولتی متفاوت است. مخابرات حتی پس از واگذاری، رفاهیاتی که معمولا برای کارمندان دولت پس از بازنشستگی قطع می‌شود، را قطع نکرده و پرداخت آن ادامه پیدا کرد. این مسئله مبنای قانونی ندارد بلکه بر اساس آیین‌نامه داخلی شرکت انجام می شود.

 7. ناشناس می گوید

  هزار و اندی سال آب را بر روی عده ای بستند،امروز ۱۰ مهر راه (در)را بر روی بازنشسته ها بستند.مشهد، خدا به شما عقل وشعور بدهد.

 8. ناشناس می گوید

  سلام جناب رساگو و سردبیر عزیزم اگر خبری گرفتید بابت پرداختیا شما ی خبری بما بدید همیشه بما لطف داشتید و با خبرهای خوشتون خوشحال شدیم .
  امیدوارم خوش خبر باشید

  خدا حفظتون کنه

 9. ناشناس می گوید

  سلام سردبیر عزیز امیدوارم حالت خوب باشه هیچ وقت مریض نشی سایت بالای سر ما باشه که هوای مارو داری

  1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   ممنونم از دعای خیرت
   خیلی بهش احتیاج دارم بخدا

 10. اعتراض می گوید

  با سلام امروز دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲ شد اما خبری از بن خواربار ورفاهیات بازنشستگان مخابرات نشد !!!!! مگرقرار نبود بن خواربار بازنشستگان از تیر ماه ۱۴۰۲ پرداخت شود پس چه شد ؟؟؟!!!!!!

 11. فرزانه لیراوی می گوید

  سلام سردبیرجان
  خدا قوت
  شاید سوال من هم تکراری باشد
  ولی چرا مطالبات بازنشستگان سال ۱۴۰۱ رو‌پرداخت نمیکنن
  آخه این چه وضعیه
  لطفا پیگیری کنید
  تشکر

  1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   سلام
   چون پول ندارن
   چون برنامه هاشون درست از آب در نیامده

   1. بخدا قسم خسته شدیم می گوید

    سلام چراهمیشه بی پولی و جورنشدن برنامه هاشون دامن مارو میگیره؟بخدا خودشون وضعشون خوبه تو حقوقهای عالی و مزایای عالیتر غرق هستن،فقط به بازنشسته میرسن اه در بساط ندارن..چندروزپیش همسرم انژیوداشتن،بااینکه طرف قراردادبود ۱۸۰۰ ازما گرفتن،خدامیدونه حقوق تا ۱۰ مهرهم نرسیده،دامادداریم نوه داریم،همیشه باید شرمنده باشیم

    1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

     حق با شماست

 12. ناشناس می گوید

  خوش خیال مطهری هم همش ریس بوده
  وقتی ریشه،خرابه ازشاخ برگ چه انتظهری داره
  ریشه تلفن ثابت پوسیده ومیخوان ازشرش،راحت بشن
  کاش ضربه اخررا میزدن
  نمیدونم هرچه بوی مخابرات ووابسته اش هست همگی دروغ وبیخود وداغونه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

The maximum upload file size: 64 مگابایت. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop files here