مخابرات ما
خبرگزاری مخابرات ما

طرح کاهش ترافیک استاندارخراسان رضوی روی اعصاب مخابراتی ها

مخابرات ما – طرح کاهش ترافیک استاندارخراسان رضوی که در ادارات و از جملهمخابرات اجرا می شود روی اعصاب همه است

 

مخابرات ما-  استاندار خراسان رضوی اخیرا در شهر مشهد طرحی برای کاهش ترافیک شهری اجرا کرده است که ادارات ساعت ۸ سر کار حاضر باشند، مدارس ساعت ۰۷:۳۰ و بانک ها ساعت ۰۶:۳۰٫ این طرح از همان روز اول در مخابرات منطقه خراسان رضوی بدون حرف پس و پیش اجرا شد ولی برخی ادارات و شرکت ها زیر بار اجرایش نرفتند.

جالب اینکه در این شهر حتی به خانواده ها فرصتی داده نشده تا با این برنامه جدید هماهنگ شوند.

بر اساس این طرح در مخابرات مشهد، ساعت کاری از ساعت ۸ تا ۱۶:۴۵ دقیقه تعریف شده است.همکارانی که پیش از این ساعت ۷ صبح بدون هیچ مشکل ترافیکی سر کار خود حاضر می شدند حالا با نیم ساعت تاخیر  یعنی ۰۸:۳۰ به محل کار می رسند چرا که دقیقا به ترافیک ابتدای روز و ساعت ۸ میخورند.

بانوان مخابراتی به شدت با این طرح مخالفت می کنند.آنان می گویند وقتی ساعت ۱۶:۴۵ دقیقه کار تعطیل می شود با ترافیک عصرگاهی تا به خانه میرسند ساعت ۰۵:۳۰ یا ۰۶:۰۰ عصر می شود و هوا تاریک شده است.این گروه نمی دانند با بچه هایشان چه کنند!

ساعت کاری جدید استاندار، دقیقا مخابراتی ها و کارمندان را داخل گود ترافیک کرده است بدون اینکه راه حلی نشان بدهد.

انچه مشکل را بیشتر کرده، تغییر ساعت در ابتدای پاییز است.در حالی که ساعت ها یک ساعت جلو کشیده شده اند، اگر یک ساعت هم دیرتر کار شروع شود، روز عادی همه، دو ساعت دیرتر شروع می شود و دو ساعت دیرتر به خانه می رسند!

یک نفر به ما بگوید مخابرات دولتی است یا خصوصی!

از مشهدی ها می خواهیم نظرات را به عنوان کامنت بنویسند تا بتوانیم برای استانداری ارسال کنیم.

 

10 نظرات
 1. یک کارگر بی وسیله می گوید

  ای کاش یک کمک هزینه لباس ورزشی در شهریورماه تعریف می کردند و می دادند تا با لباس و کفش ورزشی پیاده صبح ها بریم سر کار و توی ترافیک بیخودی معطل نشیم.

 2. ناشناس می گوید

  اره خوبه

 3. محمد ذاکری می گوید

  سلام، من قبلا مسیر خانه تا اداره را بدون دغدغه در مدت ۲۰ دقیقه طی میکردم، با اجرای این طرح مدت زمان طی مسیر خانه تا اداره برای من به بیش از یکساعت افزایش یافته است، ضمن اینکه کلی تو ترافیک اذیت میشوم و با اعصاب به هم ریخته توانایی قبلی برای انجام کارهایم را ندارم.
  این طرح ترافیک جدید شده مانند اتصال به سایت مخابرات ما که همیشه روی اعصاب است.
  اینترنت اشکال دار بی کیفیت هم مزید بر علت است.

 4. بازنشسته می گوید

  اینها نمیتوانند یک نانوائی را اداره کنند چه برسه به یه استان

 5. M می گوید

  خب مخابرات یه بار برای همیشه بیاد بگه من اداره دولتی نیستم
  ظاهرا خود مخابرات هم بدش نمیاد دولتی حسابش کنن. حتی اگه فقط دردسرهای دولتی شاملش بشه نه مزایا

 6. ناشناس می گوید

  از استانداری که انتظاری نیست،نمیدانم چرا این همه دانشمند در مخابرات اینگونه منفعل عمل میکنند،دریغ از یک نامه وی اطلاع رسانی،استانداری برای صبح تکل تعیین کرده،هر چند از روی نابخردی،چرا آقایان بعد از ظهر را خراب کرده اند،مگر سه ماه قبل که زودتر میرفتی چه اتفاقی میافتاد،راستی در این سازمان عریض و طویل کسی بود که بررسی کند آیا بازده همکاران در آن دو ماه بیشتر بود ویا در دیگر ایام سال،وقتی نیروی انس کمترین اهمیتی برای آقایان ندارد انتظاری بیش از این نیست.

 7. ناشناس می گوید

  سلام.مسیری که همیشه بین بیست تا بیست و دو – سه دقیقه طی میکردم ، با این طرح نیم ساعت شده. مدارس اولین سال بازگشایی شون نیست که این طرح رو اجرا کردن . عمریه ما شاغلیم و هر سال اول مهر مساله مدارس و ترافیک بوده . اصلا سال‌های قبل ترافیکی که ابن دو روز شاهد هستیم رو در روزهای اول مهر ندیدیم.

 8. همکار مشهدی می گوید

  سلام به سردبیر عزیز
  امیدوارم سلامت باشید
  دقیقا همینطور هست که فرمودید ضمن اینکه ما به خاطر راهی کردن بچمون به مدرسه از ساعت ۶ صبح بیداریم و کار کردن تا ساعت ۴:۳۰ باعث می‌شه با روحیه و حال خسته تری به منزل برسیم که خودش معظله. بچه هامون گناه نکردن که مادرشون سرکار میره. من وقتی شب میرسم خونه که خیلی خسته و بی حال هستم چه جوری و در چه تایمی هم به درس بچه ام برسم هم به کارا و درست کردن غذای فردام

  1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   بله درسته

 9. مشهدی دوسره می گوید

  صبح ها با بچه های مدرسه نوبت صبح میریم سر کار و عصر با بچه های نوبت عصر بر می گردیم خونه. وجه مشترک هر دو اینه از هر دو طرف توی ترافیک وحشتناک گیر می کنیم. صبحها نیم ساعت تاخیر می خوریم و عصر ها یک ساعت دیرتر از همیشه میرسیم خونه. یعنی دو ساعت اضافه تر از همیشه توی ترافیک دود و غصه می خوریم و راندمان کاری هر روز پایینتر میاد.
  پیشنهاد اینه ساعت کاری بشه ۶:۴۵ تا ۱۴:۳۰.

نظرات بسته شده است.