مخابرات ما
خبرگزاری مخابرات ما

خبری به نقل از دفتر امیرابادی رئیس فرکسیون ایثارگران مجلس

مخابرات ما- خبری به نقل از دفتر امیرابادی رئیس فرکسیون ایثارگران مجلس در مخابرات ما درج شده است

مخابرات ما- ساعتی قبل این خبر برای مخابرات ما ارسال شده است که از دفتر امیرآبادی فراهانی رئیس فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی نقل قول کرده است.

🌹🌹خبر خوش

💢 برای مشمولین نیروهای مخابرات

با پیگیری های دکتر امیرابادی فراهانی رییس فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی

با توجه به جلساتی که وزیر محترم با جناب سلطانی داشتند توافق شده که انشالله در ‌چند روز اینده فرایند تبدیل وضعیت شما عزیزان زحمتکش اقدام شود

با کمال تشکر از مسئولین محترم مخابرات

با تشکر ویژه از دکتر امیر ابادی فراهانی حامی ایثارگران معزز

بااحترام عابدی
مدیر گروه ارتباطی دکتر امیرابادی فراهانی
۱۴۰۱/۸/۲۹
🌹🍃🌹🍃🌹

مخابرات ما خبرهای اجرای طرح ایثارگری را از مدتی قبل دارد اما منتظر است بطور رسمی اعلام شود تا کل طرح یک جا اعلام شود و از پراکنده گویی خودداری شود.

 

62 نظرات
 1. پرسنل ۹۹۹۰ می گوید

  باسلام و عرض ادب
  آیا شامل نیروهای کالسنتر ۹۹۹۰ هم می شود ؟ باتشکر

 2. حسین می گوید

  سلام
  لطفا بگوش ریاست کمیسیون اصل نود مجلس برسانید،مخابرات سومین ماه افزایش تعرفه را گرفت و سر کشید و به هیچکدام از تعهدات داده شده هم عمل نکرد،تا مجلسیها بدانند کاره ای نیستند،نه تنها در راس امور بلکه در ته امور هم نیستند،.

 3. تهاب می گوید

  سلام کی ابلاغیه میاد کسی خبر داره

 4. ناشناس می گوید

  چه جالب وقتی دیدن چنین طرحی اومده و بااینکه میگن تعداد نیروهای شرکتی زیاد باز هم می خواهند هر طوری شده با موضوع ایثارگری تعدادی رو تبدیل وضیعت کنند. با سابقه شرکتی خوش بحالت که ورودی سال ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ هم داره میک که من هم هستم.

 5. علی می گوید

  با سلام
  آیا استخدامی ها ۱۴۰۱ هم مشمول این طرح میشه؟

  1. ایثارگر صبور می گوید

   فقط اسفند ۹۹یا قبل آن تا اسفند ۱۴۰۰ والسلام

  2. ناشناس می گوید

   مگه مخابرات سال ۱۴۰۱ استخدامی داشته؟

 6. محسن می گوید

  باسلام برمحمد وال محمد . وهچونین عرض سلام دارم خدمت همگی همکاران محترم وخانوادههای عزیز ایثار گر . قرار بود تبدیل وضعیت در سال ۱۴۰۰ صورت بگیرد من خودم شاهد بودم که یک مادر شهیدی دست اقای سلطانی را در دست گرفته بود ووی را قسم می داد که تبدیل وضیت را انجام بدهد واقای سلطلنی به ان مادر شهید قول داد که حتما انجام می شود .غافل از این شدیم که خود اقای سلطانی تمام سنگ اندازی ها را می کند وایشان مخالف صددر صدی تبدیل وضعیت خانوادههای محترم شهدا وایثار گران ا ست اقای سلطانی عزیز چگونه می خواهی جواب این همه کارشکنی وحق الناس را بدهی خدا بدادت برسد .درفرازی از زیارت عاشورا ما میخوانیم که خدا لعنت کند کسی که اساس ظلم را پایه گذاشت وکسانی ازان تبعیت کردن

نظرات بسته شده است.