مخابرات ما
خبرگزاری مخابرات ما

قطعی یک ساله تلفن ثابت منطقه جانبازان در همدان

مخابرات ما -تلفن ثابت منطقه جانبازان در همدان به خاطر سرقت کابل‌ها یک سالی است که قطع شده و شرکت مخابرات هنوز موفق به حل این مشکل نشده اس

مخابرات ما (مالکی)-به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، تقریبا یک سالی می‌شود در خیابان سلحشور منطقه جانبازان همدان تلفن ثابت قطع شده و اهالی این منطقه با نبود این وسیله ارتباطی با مشکلاتی مواجه هستند.

یکی از این اهالی در این خصوص چنین عنوان کرد؛ چندبار موضوع قطعی تلفن را از مخابرات پیگیری کردیم که مشکل ما حل شود اما اتفاقی رخ نداده است، با این وضعیت امسال مجبور شدیم هزینه زیادی بابت اینترنت تلفن همراه پرداخت کنیم، قبلا ADSL خانگی داشتیم و هزینه اینترنت پایین بود اما در حال حاضر تقریبا سه برابر هزینه را با خرید اینترنت تلفن همراه پرداخت می‌کنیم. با اهالی چندین بار به شرکت مخابرات مراجعه کردیم و خواستار رفع این مشکل شدیم اما ترتیب اثر داده نشد و توضیح آنها این بود که کابل تلفن منطقه ما بارها به سرقت رفته و فعلا نمی‌توانند نسبت به تامین آن اقدام کنند.

یکی دیگر از ساکنان این منطقه در این خصوص گفت؛ مقصر سرقت کابل ما نیستیم که حالا از امکانات تلفن بی‌بهره باشیم! یک بار مخابرات اعلام کرد باید یک دیوار بافت فرسوده از خیابان برداشته و ساخته شود تا ببینیم چقدر کابل مورد نیاز است که اقدام به وصل تلفن کنیم، تقریبا یک ماه بعد از توضیحات مخابرات آواربرداری و دیوارکشی هم انجام شد اما اقدامی برای رفع مشکل صورت نگرفته است. هزینه تلفن ثابت به نسبت تلفن همراه کمتر است و امیدوارم هر چه سریع‌تر مشکل ما حل شود تا کمتر دچار  تحمل هزینه‌های اضافی باشیم.

موضوع را از سرپرست مخابرات منطقه همدان پیگیر شدیم که در این خصوص اظهار کرد: از آنجا که چندباری کابل تلفن ثابت در این منطقه به سرقت رفته و در خرید کابل نیز تحریم‌هایی وجود دارد، فعلا مشکل این منطقه حل نشده اما پیگیریم کار انجام شود.

پیام صابری با اشاره به اینکه اگر تلفن ثابت قطع شده اما تلفن همراه برقرار است و اهالی می‌توانند از این امکان بهره‌مند شوند، در پاسخ به اینکه مردم منطقه عنوان می‌کنند هزینه سه برابری را در خرید اینترنت دارند و از لحاظ هزینه‌ای برای آنها تلفن ثابت به صرفه است گفت: این موضوع را قبول دارم، ما هم به دنبال تامین کابل و نیز رفع مشکل سرقت کابل‌ها هستیم که به زودی با فراهم شدن بستر فیبرنوری می‌توان شاهد اتفاقات خوبی بود.

گفتنی است در ادامه موضوع را از حسن رضانیا؛ معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان نیز پیگیر شدیم و ایشان نیز قول پیگیری رفع مشکل را دادند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

The maximum upload file size: 64 مگابایت. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop files here