مخابرات ما
خبرگزاری مخابرات ما

گزارش ستاد اجرائی از دیدار رئیس جدید با اعضای هیئت مدیره و مدیر عامل مخابرات

 

مخابرات ما-  دوشنبه هفته جاری-دیروز- جلسه ای در ستاد اجرائی برگزار شد که در آن مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره مخابرات مهمان رئیس جدید ستاد بوده اند.

بخشی از گزارش این جلسه را در سایت ستاد اجرائی بخوانید:

 

پرویز فتاح در نخستین جلسه رسمی خود در سمت رییس ستاد اجرایی فرمان امام، ضمن دیدار با مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره  شرکت مخابرات ایران، پیگیر مسائل و مشکلات کارمندان و بازنشستگان مخابرات شد.

رئیس ستاد اجرایی فرمان امام در این جلسه …. -گفت – تصمیم بر اصلاح برخی رویه‌ها، بر رفع فوری موانع پرداخت مطالبات کارکنان مخابرات تاکید و ضمن صدور دستورات لازم ابراز امیدواری کرد که این مسائل در بازه زمانی معقولی برطرف گردد.

نکاتی که در این خبر جلب توجه می کند :

 • پرویز فتاح در اولین جلسه خود به مخابرات و مشکلاتش پرداخته .بنابراین می توان چنین برداشت کرد که ایشان با ذهنیتی خاص وارد ستاد شده و مخابرات را در بحران  می بیند.
 • در اولین جلسه، فتاح پیگیر مشکلات کارمندان و بازنشستگان مخابرات شده است. پس مشکلات مخابراتی ها فعلا دغدغه بزرگ ایشان است.
 • تصمیم بر اصلاح برخی رویه ها دارند.این جمله، بر اساس شناخت قبلی و اطلاع از خبرهای پیش از ورود ایشان، نشان می دهد قطعا تغییراتی در ستاد و مخابرات در راه است. (نقطه روشنی است)
 • ذکر (رفع فوری موانع پرداخت مطالبات کارکنان … و صدور دستور مبنی بر حل مشکلات در زمانی معقول) نشان می دهد ایشان کاملا بر مشکلات اشراف دارد.

در مجموع تا این لحظه، انتظارات منطبق بر عمل رئیس جدید ستاد اجرائی بوده است.البته تا رسیدن به دستورات اجرائی مفید فاصله بسیاری است.

1458560cookie-checkگزارش ستاد اجرائی از دیدار رئیس جدید با اعضای هیئت مدیره و مدیر عامل مخابرات

Please rate this

0 1 2 3 4 5
50 نظرات
 1. کارگزار روستایی می گوید

  با سلام.سردبیر عزیز.برای ملاقات معاون سرمایه انسانی راهنمایی می فرمایید.ایا وقت قبلی لازمه.تلفنی میشه.اگه میشه شمارشان دارید

  1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   سلام
   قطعا باید با دفترش تماس بگیرین و وقت بگیرین
   شماره تلفن خونه رو بگیرین
   من موبایل مدیران رو دارم. ولی نمی تونم اعلامش کنم.

 2. به آخر خط رسیده می گوید

  سلام آقای سردبیر اگر درتوان ات است لطف فرما یک بزرگواری کن مشکلات موجود راکه شما از همه ما به آنها آشنا هستید چه مشکلات شاغلین وبازنشستگان را به گوش اقایان برسان

  1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   جملات آخر مفهوم نبود
   واقعا نفهمیدم منظور چیه
   ولی خب در حد امکان ویرایش کردم

 3. ناشناس می گوید

  اقای فتاح اگر بخواهد مخابرات را از نابودی و غرق شدن نجات دهد باید کل هئیت مدیره و مدیر عامل مخابرات را عوض کند چون این افراد با عدم اگاهی و نداشتن تخصص مخابرات با ان ثروت و سرمایه را به نابودی کشیدند

 4. حسین می گوید

  آقای فتاح ثابت کرده هر جای می‌ره مدیریت درستی داره ،من از این لحظه به بعد به ایشان و مخابرات امیدوار میشم

 5. مریم می گوید

  پیام را نگذارید …

  1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   می تونید با دفترش تماس بگیرید

 6. ناشناس می گوید

  خداکند اولین کسی که عذرش را آقای فتاح خواهد خواست آقای سلطانی و یافتیان باشداین افراد مثل بختک روی مخابرات افتاده اند

 7. ناشناس می گوید

  سلام به همکاران عزیر به امید خدا با آمدن آقای فتاح کاسه کوزه هییت مدیره ناتوان (محمود زاده – یافتیان – دهناد – سلطانی) انشااله برچیده خواهد شد و نورامیدی در دل پرسنل و بازنشستگان ایجاد خواهد شدو مشکلات همکاران به مرورحل خواهد شد درحال حاضر مخابرات در بد ترین وضعیت خود از زمان تاسیس قرار گرفته که این تیم نالایق آنرا به این روز درآورده انداین افراد دیگر فسیل شده اندو هرچه در چنته داشتند رو کردند و مخابرات را به این روز انداختند

 8. ناشناس می گوید

  وقتی میگه بازه زمانی …..
  یعنی معلوم نیست کی وچه وقت و….

 9. القاصی کرمانشاه می گوید

  با سلام بیشتر مشکلات مخابرات از وقتی شروع شد که ستاد اجرایی فرمان امام بی صاحب شد ولی با آمدن آقای فتاح مطمئن باشید که اتفاق های خوبی رخ میدهد ایشان بنیاد مستضعفان رو آباد کرد و بسیار زیاد به نیرو‌های زیر مجموعه بنیاد توجه داشت چه حقوقی چه معیشتی مخصوصا در زمان کرونا

  1. همکاربازنشسته می گوید

   اگرآقای فتاح تیغش بریدمدیر عامل راازاین سفره پهن شده مخابرات دستش رادورکرد. همه کارها انشاالله درست خواهدشد.

 10. محمد می گوید

  شماره فتاح چنده کسی داره بزار

 11. ناشناس می گوید

  الان من نمیدونم جند و طراوتی واقعا با چه تخصصی شدن هیئت مدیره مخابرات!!!!!
  از اون موقع که هیئت مدیره شدن چیکار کردن؟؟؟؟؟

نظرات بسته شده است.