مخابرات ما
خبرگزاری مخابرات ما

شاهکار جدید وزارت ارتباطات: اینترنت ۱۵ ساعت پس از اعلام حل مشکل، در شرایط بحران!

مخابرات ما – سیتنا نوشت: اختلال اینترنت و دسترسی به برخی سایت های داخلی که از شب گذشته آغاز شده همچنان ادامه دارد.

مخابرات ما- (سیتنا) – به دنبال اختلال اینترنت که از شب گذشته (پنج شنبه – ۱۲ مردادماه) آغاز شده است اگرچه شرکت ارتباطات زیرساخت اعلام کرد که این اختلال در مرکز IXP تهران رخ داده و بعد از ساعتی رفع شده است اما تا جمعه ۱۳ مردادماه همچنان سرعت اینترنت ارائه شده از سوی برخی سرویس دهندگان اینترنت ثابت با اختلال و کاهش سرعت مواجه است.

شرکت ارتباطات زیرساخت شب گذشته در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: اختلالی که در مرکز IXP تهران از ساعت ۲۰:۲۸ دقیقه ایجاد شده بود، با تلاش همکاران شرکت ارتباطات زیرساخت مرتفع گردید و هم اکنون کلیه ارتباطات پایدار می باشند. این اختلال حدود یک ساعت شبکه را تحت تاثیر قرار داده بود.

در همین حال، در تماس با پشتیبانی سرویس دهندگان اینترنت ثابت دارای اختلال، با پیغام اختلال خارج از شبکه اپراتور مواجه شدیم.

گفتنی است؛ در اینترنت ارائه شده از سوی اپراتورهای همراه اختلالی مشاهده نشد و این اختلال تنها در برخی اپراتورهای اینترنت ثابت مشاهده می‌شود.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

The maximum upload file size: 64 مگابایت. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop files here