مخابرات ما
خبرگزاری مخابرات ما

تجمع هفتگی بازنشستگان مخابرات؛ ۲۰ شهریور برای ۲۹ امین بار انجام شد

مخابرات ما- دوشنبه ۲۰ شهریور در اکثر استانها بازنشستگان تجمعات پر تعدادی برگزار کردند

 

 

مخابرات ما- بیست و هشت هفته بود که بازنشستگان مخابرات، هر دوشنبه تجمع داشته اند.این هفته هم روز دوشنبه ۲۰ شهریور، تجمع بیست و نهم این گروه برگزار شد.

در استانهای زیادی بازنشستگان در اعتراض به عدم پرداخت مطالبات، سهم بازنشسته در بیمه تکمیلی و خواربار ماهانه و … تجمع کردند و با شعارهای مختلف مدیران مخابرات و وزارت ارتباطات را نشانه گرفتند.در استانهای خراسان رضوی، تهران،  فارس، خوزستان، اصفهان،  چهارمحال بختیاری و کردستان از تجمعات عکس و فیلم منتشر شده است اما استانهای بیشتری تجمع داشته اند که به مرور اخبارش به اطلاع شما خواهد رسید.

تجمع این هفته با گذشته قدری فرق داشت.بخشی از آن به بحث و بررسی شرایط جاری پس از پرداخت بخشی از مطالبات جاری بازنشستگان و نحوه ادامه این حرکت اختصاص یافته بود.حالا باید ببینیم برنامه بعدی آنان چیست.

6 نظرات
 1. حسن می گوید

  سلام استان مرکزی ۶ ماه دوم ۱۴۰۱ و ۳ ماه اول ۱۴۰۲ را پس از کسورات قسط و بیمه و بیمه تکمیلی واریز کرد امیدوارم ۶ ماه اول ۱۴۹۱ و ۲ ماه ۱۴۰۰ و ۳ ماه ۱۴۰۲ را نیز پرداخت کند به برکت صلوات

 2. ناشناس می گوید

  ممنون از شما عزیران ،.

 3. سردبیر جواب بده می گوید

  شما خبری مبنی بر پرداخت دادین ولی پرداختی صورت نگرفت برای این ها توضیحی بدهید

  1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   کدام استان هستید؟

   1. ناشناس می گوید

    استان البرز

    1. ناشناس می گوید

     سلام سردبیر از کرج خبری دارید برای رفاهیات ؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

The maximum upload file size: 64 مگابایت. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop files here