مخابرات ما
خبرگزاری مخابرات ما

گزارش نهایی از جلسه نمایندگان شاغلین با دکتر محمودزاده

مخابرات ما- گزارش نهایی از جلسه نمایندگان شاغلین با دکتر محمودزاده در هفته گذشته
مخابرات ما- از جلسه ای که هفته گذشته با دعوت رئیس هیئت مدیره و نماینگان شاغلین برگزار شد گزارش های مختلفی نوشتیم و بطور کلی تمام حرفها را آوردیم اما این بار و پس از برگزاری جلسه هیئت مدیره می توانیم کلیات جلسه را منتشر کنیم. مخابرات ما، بر اساس تکلیف اخلاقی باید اصولی را رعایت می کرد که عدم انتشار این گزارش به همین دلیل بوده است.
پیش از جلسه و در گفتگوی نویسنده  با یکی از این دوستان نماینده، تاکید کردم که شما نماینده شاغلین هستید لذا نباید نیروهای شرکتی را فراموش کنید بویژه اینکه این دوستان فعلا گروه فعالی ندارند.
نمایندگان شاغلین هم ابتدا در مورد مشکلات نیروهای شرکتی در شسکام و خدمات اول گفتگو کردند.آنجا ذکر شد که این گروه با حقوق و دریافتی حداقلی کار می کنند لذا سزاوار نیست سنوات ۱۴۰۱ و مانده مرخصی این گروه ۶ ماه به تاخیر بیفتد.ضمن اینکه طرح کارشناسی با تبعیضات فراوانی اجرا شده و افراد محق از حق خود دور مانده اند.
دکتر محمودزاده با نظر مثبت به این موضوع، قول پرداخت زودتر سنوات و مانده مرخصی آنان را داد اما زمانی برای آن اعلام نکرد.گمان کنیم طی دو سه هفته باید پرداخت شود.

پس از آن نمایندگان خواسته های شاغلین را در ۵ بند و در یک بسته اعلام کردند و از رئیس هیئت مدیره خواستند با اولویت تعیین شده به اجرای  این درخواستها کمک کنند.

 • اجرای آیین نامه – برای جلوگیری از انباشت مطالبات جدید
 • حق جذب سال ۹۸
 • بهره وری این سالها
 • رفاهیات سالهای ۹۲ تا ۹۶
 • تعیین تکلیف صندوق ۶ درصد

 

مقرر شد تیم مدیریت این خواسته ها را با نظر مثبت و موافقت با اجرای آن، به هیئت مدیره ببرند و فردای آن روز نتایج اعلام شود.

 

در جلسه هیئت مدیره، بر اساس شنیده های غیر رسمی با پرداخت این موارد بر اساس همین اولویت موافقت شده است. این که چه زمانی پرداخت آغاز شود به شرایط مالی شرکت بستگی دارد.

در مورد آیتم پرداختی اول، یا همان حق جذب، که اولین آیتم پرداختی است شنیده ایم که اقداماتی برای پرداختش شده است اما ما زمانی برای پرداختش نشنیده ایم.

 

در مورد صندوق ۶ درصد هم در مطلب دیگری صحبت می کنیم.در آنجا نظرات شما را باید ببینیم تا تصمیم گیری بشود.

35 نظرات
 1. ناشناس می گوید

  لطفا در مورد فریز شده ها توضیح می‌دهید؟؟؟

 2. بنده خدا می گوید

  با سلام و وقت به خیر.
  جناب آقای آرشیان، ضمن سپاسگزاری از اطلاع رسانی تان، می شه اسامی همکاران محترم نماینده کارکنان شاغل را لطف کرده و اعلام بفرمائید؟
  ظاهرا” اعضای محترم شورایعالی تشکل های صنفی مخابرات، در این جلسه نبوده اند!

  1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   آقایان حاجه ای از انجمن صنفی تهران
   نصرتی از انجمن صنفی خراسان رضوی
   دکتر بسمل از انجمن صنفی مازندران
   اصفهان و گیلان هم قرار بود بیان که اصفهان نیامد گیلان هم نرسید
   این افراد مستقیما دعوت شدن.دلیل لین انتخاب رو باید از دعوت کننده بپرسین

 3. توکل بخدا می گوید

  سلام آقای سردبیر اگر صورتجلسه ای هم دراین خصوص امضا کردند لطفا منتشر فرماید واگرنه همه این حرفها به یک ارزن نمی ارزد این وعده ها درواقع بمانند حرف بدون عمل میماند دوستان روی این حرفها حساب باز نکنید

  1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   به نظرم دنبال پاسخ نیستید

 4. محمدی می گوید

  سلام موافق گرفتن پول صندوق ۶درصد هستیم ولی انشالله خیر نبینن چون هر روز ارزش پول ازبین میره البته امیدواریم راست باشه چون مخابرات به فکر همه هست جز نیروهای رسمی خودش .

 5. علی می گوید

  سلام‌
  جناب سردبیر طبق انچه که شما مطلع می باشید مطالبات ذکر شده نهایتا تا چه ماهی به طور کامل پرداخت و تسویه حساب می گردد؟

  1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   مطالبات کدوم گروه؟
   بازنشسته ها؟ آنقدر قاطی پاتی شده …
   در کامنتهای بالاتر کامل توضیح دادم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

The maximum upload file size: 64 مگابایت. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop files here