مخابرات ما
خبرگزاری مخابرات ما

صندوق ۶ درصد تعیین تکلیف شود.

مخابرات ما- چندی قبل مخابرات اعلام آمادگی کرد سهم صندوق ۶ درصد را تسویه کند …
مخابرات ما- صندوق ۶ درصد کارکنان با پس انداز کارکنان و سهم کارفرما شکل گرفت.پس از خصوصی سازی، صندوق ۶ درصد هم درست به جایی رفت که املاک و دارائی ها رفته است.

 

بازنشستگان به مرور سهم خود را از صندوق گرفته اند یا می گیرند.یعنی تکلیف کارشان روشن است.

چندی قبل شرکت مخابرات ایران برای شاغلین هم اعلام کرد تمام پس انداز کارکنان را بعلاوه سهم کارفرما را به حساب آنان واریز خواهد کرد.در جلسه اخیر رئیس هیئت مدیره با نمایندگان شاغلین هم یک بار دیگر معاون مالی تاکید کرده است که حاضر است به سرعت سهم شاغلین را پرداخت کند اما از واکنش های شاغلین نگران هستند.

آنچه مهم است واکنش شاغلین به این مورد است.مثلا در ابتدای امر من با تسویه صندوق مخالف بودم.این کار هزینه های کارفرما را کاهش می دهد اما برای شاغل نفعی ندارد.از طرفی با کم شدن ارزش پول، هر چه پس انداز شود تا زمان بازنشستگی بی ارزش می شود.لذا افرادی هم می گویندموجودی پرداخت شود بهتر است.

 

به هر حال شرکت مخابرات می گوید حاضر است موجودی صندوق ۶ درصد را تسویه کند نظر شما چیست؟

فعلا دو سه روزی نظرات کتبی بنویسید تا دیگران هم بخوانند و به جمع بندی برسند. پس از آن نظرسنجی می گذاریم.

از دوستان شرکتی و بازنشستگان خواهش میکنم اگر نظر می دهند حتما بصورت ارشادی باشد و بنویسند که در صندوق موجودی ندارند.

 

1444630cookie-checkصندوق ۶ درصد تعیین تکلیف شود.

Please rate this

0 1 2 3 4 5
107 نظرات
 1. ناشناس می گوید

  پس تکلیف اموال ودارایی های صندوق چی میشود اون کی قرار بالا بکشه وبه کارمند ندهید

 2. زمانی می گوید

  سلام بنده که چهار ماه هست درخواست انصراف داده ام بصورت کتبی و از همان ماه کسر صندوق شش درصد ندارم و از خیر سهم کارفرما هم گذشته ام اما اداره از پرداخت همان سهم خودم نیز طفره میرود حالا شما بگویید با این وضعیت که همش میگوید پول ندارم چطور شرکت مخابرات می گوید حاضر است موجودی صندوق ۶ درصد را تسویه کند؟!

 3. ناشناس می گوید

  با توجه به قاعده از هرجای ضرر برگرردی منفعت است
  و اینکه تورم افسار گسیخته هرگونه پس انداز نقدی رو بی ارزش میکنه هرچه زود تر تسویه کنند و همکاران خودشون در مواردی که صلاح میدونن سرمایه گذاری کنن بهتر است به این شرط که یکجا واریز بشه و خرد خرد نریزن که کسی نفهمه کی خرجش کرد .
  پ . ن .
  فکر میکنم هنوز صندوق ۶ درصد بازنشسته ها کامل تسویه نشده ! پس بنظر میاد بلوفی بیش نباشه!!

 4. یوسف آقایی می گوید

  سلام نزدیک به ۳۰ سال سابقه دارم و دیگه دارم از عدم مدیریت صحیح مخابراتی که با دلسوزی همه کارکنان توسعه پیدا کرده – دیوانه میشم .
  یک زمانی با همین صندوق به بازنشستگان وام میدادند و قسط از محل سپرده پرداخت می شد اما الان باید التماس کنیم که جون من پولهایی از ما گرفتید پس بدهید.
  خیلی خوب بدهند ولی زود سریع و البته یکجا ……

 5. شهاب می گوید

  عجب!!! باز ترفند به مرگ میگیرن که به تب راضی بشیم داره جواب میده

 6. همایون زارعی می گوید

  با سلام اگر سهم کارمند و کارفرما را یکجا بدهند خوب است نه اینکه مثل باقی مطالبات فریز بشه مثل معوقه حق جذب سال ۹۹ و بهره وری ها نداده و دیگر مطالبات.

 7. صد افسوس می گوید

  یادش بخیر یه روزی یه نفر بهم گفت مخابرات رو ول کن بیا برو دنبال یه شغل آبرومند!!!کاش همون موقع رفته بودم.
  نقدی بدید سرییییییییییییییییییع ع ع ع ع ع

 8. اسیر مخابرات می گوید

  سلام خدمت سردبیر وهمکاران گرامی
  با توجه به در آمد بالای همراه اول که اسپانسر چغاله وبقال شده وهمه جا تبلیغاتش هست ودر اصل با مخابرات ایران جیک وپوکش یکی بوده حالا که به سود دهی رسیده چرا باید یه شرکت این همه ریخت وپاش کنه ویکی دیکه موقع پرداخت حقوق به فلاکت بیفته وهمه کارمندانش رو جون به لب کنه آخه خدا رو خوش میاد آقایی که مسئولی واون بالا نشستی مدیون آه وناله تک تک همکاران و خانواده‌اش هستی یه سوزن به خودت .بزن ذره ای وجدان کاری و تعصب داشته باشید بد نیست جای دوری نمیره اگه عرضه شو ندارید برید بزارید یه درد آشنایی بیاد وبه داد دلمون برسه شما که دل مرده اید وهیچ احساسی ندارید

  1. شهاب می گوید

   مگه میشه همچین لقمه چرب و نرمی رو ول کنن و برن

نظرات بسته شده است.