مخابرات ما
خبرگزاری مخابرات ما

مهندس سلطانی: شرکت مخابرات رکورد اجرای انتخاباتی امن را شکست

مخابرات ما- مهندس سلطانی: شرکت مخابرات با افزایش سطح پوشش و پایداری شبکه، رکورد اجرای انتخاباتی امن را شکست

مخابرات ما- (منبع سایت مخابرات)– مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با اشاره بر مشارکت گسترده مردم در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری گفت: متخصصان شرکت مخابرات ایران با بهره گیری از پیشرفته ترین فناوری های روز در تامین امن ترین بستر های ارتباطی با افزایش سطح پوشش و پایداری شبکه، رکورد اجرای انتخاباتی امن و آرام را شکستند و حقیقتا گل کاشتند .

به گزارش اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، مهندس سلطانی با اشاره به نقش مهم و اساسی مخابرات در برگزاری انتخابات اذعان داشت: بخش عمده ی پوشش ارتباطی شعب انتخاباتی بر دوش شرکت مخابرات بود که با برنامه ریزی و تلاش مستمر همکاران این دستاورد مهم ارتباطی رقم خورد.

وی در ادامه با تاکید بر نقش سازنده تمامی بخش های مخابراتی کشور در مدیریت هرچه بهتر تامین ارتباطات در انتخابات کشور افزود: همکاری هزاران نفردر شرکت مخابرات ایران در حوزه های معاونت شبکه، امور ایثارگران، مرکزحراست و اداره کل ارتباطات و امور بین الملل ستاد و مناطق مخابرات در سراسر کشور،برگزاری بهینه همراه با امنیت را برای انتخابات الکترونیکی در سراسر کشور میسر ساختند  .

وی افزود : این شرکت پس از ماه ها فعالیت شبانه روزی، تمامی فرمانداری ها و بخشداری های کشور را به شبکه فیبر نوری تجهیز کرده و طی روزهای منتهی به انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی با ۴۸ ساعت تلاش مستمر و بی خوابی در شرایط دشوار در نقاط برف گیر و صعب العبور و در مواجه با سیلاب، زمینه برگزاری پیشروترین انتخابات تاریخ ایران اسلامی را فراهم کرد .

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با تاکید بر بهینه‌سازی شبکه ارتباطی در تمام بخش‌ها اعم از ثابت، سیار و دیتا در طول برگزاری انتخابات گفت: با برنامه ریزی و استقرار گروه‌های فنی برای رفع خرابی احتمالی و افزایش پهنای باند قبل از انتخابات که با هدف پاسخ‌گویی به نیازهای انتخاباتی و همچنین، سرویس تجهیزات تغذیه نیرو، انجام می شد توانستیم در انجام این وظیفه خطیر سر بلند و مصداقی بر رستگاری خود و خشنودی خداوند باشیم.

مهندس سلطانی در پایان به نمایندگی از خانواده بزرگ شرکت مخابرات ایران در سراسرکشور، خاطرنشان کرد:  این موفقیت را به مردم شریف ایران تبریک گفته و آمادگی خود را در انجام وظیفه و خدمتگزاری به ملت شریف ایران تحت زمامت ولی امر مسلمین حضرت آیت الله خامنه ای در مراحل پیش رو اعلام کرد.

1480380cookie-checkمهندس سلطانی: شرکت مخابرات رکورد اجرای انتخاباتی امن را شکست

Please rate this

0 1 2 3 4 5
10 نظرات
 1. امیر می گوید

  سلام.شرکت مخابرات رکورد نارضایتی در کارکنان را شکست.همه از یک طرف ناراضی.

 2. ناشناس می گوید

  مدیران باید پاسخگوی ظلم به رزمندگان و ایثارگران باشند
  برخی از مدیران و مسئولان بی‌لیاقت کاری کرده اند که وقتی ایثارگران به نهاد و اداره ای مراجعه کنند فقط ظلم و ستم و خیانت بینند.

 3. مسیح می گوید

  ایشون … . همکاران شرکتی. ۸میلیونی. تا صبح بیدار بودن. اره. داداش. اینجوری بود

 4. سلام فرمانده می گوید

  با سلام و احترام, ان شاءالله رهبری خودشون به قضیه مخابرات ورود کنند .چون فقط در سایه تدبیر و تصمیمات ایشان مشکل مخابرات حل میشه.

 5. ناشناس می گوید

  مخابرات منطقه تهران خواروبار و سایر رفاهیات بازنشستگان را از دی ماه سال ۱۴۰۰ تاکنون به طور کامل پرداخت نکرده است کسی هم پاسخگو و جوابگو نیست چرا؟ شرم آور و تاسف بار است که مهندس ملک جعفریان مدیرمخابرات منطقه تهران متأسفانه از دی ماه سال ۱۴۰۰ تاکنون مشکلات ما بازنشستگان مخابرات منطقه تهران را بررسی و رسیدگی نکرده است و در این مدت ۲۷ ماه در مورد مشکلات بازنشستگان مخابرات منطقه تهران فقط سکوت اختیار کرده است چرا؟ حرف دل همه بازنشستگان مخابرات منطقه تهران

 6. ناشناس می گوید

  ۱۰:۳۳ – ۱۴۰۲/۱۲/۱۴
  با عرض سلام. بازنشستگان ۱۳۹۵ هنوز سکه های بازنشستگیمان وجشن پایان خدمت را دریافت نکرده ایم. لطفا پیگیری نمایید. از بازنشستگان مخابرات استان تهران پس لطفا پیگیری فرمایید

 7. ناشناس می گوید

  امروز دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۲هست هنوز هم هیچ چیزی واریز خواروبار و سایر رفاهیات بازنشستگان مخابرات منطقه تهران نشده است چرا؟ مخابرات منطقه تهران همچنان خبری از واریزی نیست. بازنشسته مخابرات منطقه تهران می گوید

 8. mehdi می گوید

  مگه جنگ بوده اخه ……..

 9. ایدین می گوید

  با سلام و احترام
  اقای سلطانی باید یادش بماند عزت و اعتبار و ابروی مخابرات در دستان همین نیروی انسانی است که از حداقل حقوق و مزایای اولیه خود محروم هستن اگر امروز سرش را بالا میگرد حاصل تلاشهای شبانه روزی همین نیروها درانتخابات اخیربا شام ساندویچ اون هم در بزرگترین اپراتور ایران و خاورمیانه میباشد
  ما همه تلاشمان را کردیم تا سلطانی سرش رو جلوی بزرگان کشوربالا بگیرد حالا وقت ان رسیده است که ایشان تلاش کنند تا با پرداخت معوقات اهم ازسنوات و عیدی و مرخصی و خودرو و… باعث سربلندی نیروهای زحمتکش نزد خانواده خود باشن
  توفیق همواره رفیق و شفیق راهتان باد

 10. مهدی می گوید

  خاک عالم توسرت سلطانی مخابرات و کارکنان را
  به ذلت کشیدی اون وقت از رکورد حرف میزنی
  در مقابل کارکنان چی هیچ وظیفه ای نداری؟

نظرات بسته شده است.