مخابرات ما
خبرگزاری مخابرات ما

وزیر ارتباطات؛ یک قدم تا تحقیق و تفحص

مخابرات ما- امروز دوشنبه وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به مجلس می رود تا با نمایندگان رو در رو شود.

مخابرات ما- امروز دوشنبه ۲۰ شهریور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به مجلس می رود تا با نمایندگان در کمیسیون صنایع و معادن رو در رو شود.

 بر اساس دستور کار هفته جاری کمیسیون صنایع و معادن مجلس در جلسه ۳۶۴، عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به منظور بررسی درخواست تحقیق و تفحص تعدادی از نمایندگان روز دوشنبه ۲۰ شهریور ماه ساعت ۱۴:۱۵ در مجلس شورای اسلامی حضور خواهد داشت. همچنین اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی میزبان وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خواهند بود تا زارع پور به سوالات نمایندگان مردم در مجلس پاسخ دهد.
توضیحات کافی در باره دلیل تحقیق و تفحص پیدا نکردیم اما به نظر می رسد عملکرد وزارتخانه در رابطه با fcp  ها و پروژه فیبر وزیر زمینه لازم را برای این امر فراهم کرده است.
4 نظرات
 1. بازنشسته مخابرات می گوید

  ایکاش روزی میشد که تحقیق وتفحص از شرکت مخابرات ایران هم کلید می خورد که این همه در آمد مخابرات به کجا می رود واین همه مدیران ناکار آمد چه به سرمخابرات آورده اند.

  1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   اتفاق بدتری میفته
   اگر به سرعت فکری نکنن مدیران

 2. فنی می گوید

  Fcpها چه لابی قوی دارند که وزیر رو به مجلس کشوندن دمشون گرم

  1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   fcp ها چرا باید چنین کاری بکنند؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

The maximum upload file size: 64 مگابایت. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop files here